GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skålfat 16816045
nr 1681 6045
Ulla Forsell
(f. 1944), Sverige
Skålfat, Signerad, daterad -93, Tigrar. Diameter: 54 cm
Ulla Forsell, svensk glaskonstnär och designer, född 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:09:18
23/2 16:43:27